Licensed to White River Sports - itiming.com - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 4/17/2015 08:00 PM
                      HON Indoor Invitational - 4/17/2015                      
                           Northwestern High School                            
                           Marcovich Wellness Center                           
                                    Results                                    
 
Girls 55 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Finals
  1 Snider, Taylor            10 Hayward High            7.90       7.96   4  10   
  2 Arendt, Kyra              10 Bloomer                 7.99       7.97   4   8   
  3 Somerville, Paige         12 Hayward High            7.90       8.00   4   6   
  4 Johnson, Adreanna          9 Cumberland H            8.13       8.13   4   5   
  5 Effertz, Megan             9 Ladysmith Hi            7.60       8.15   4   4   
  6 Bullard, Emma             11 Ladysmith Hi            7.60       8.18   4   3   
  7 Monnier, Mya              10 Chetek-Weyer            8.18       8.21   4   2   
  8 Kaewyodthong, Kattakul    11 Northwestern            8.50       8.24   3   1   
  9 Jones, Laken               9 Bloomer                 8.24       8.25   3 
 10 Romanowski, Jenna         11 Cumberland H            8.50       8.38   3 
 11 Evanson, Brekken          10 Northwestern            8.48       8.40   3 
 12 Gunderson, Sarah          10 Cumberland H            8.40       8.49   3 
 13 Mau, Kari                 11 Barron                  8.80       8.50   2 
 14 Mikunda, Ahna              9 Barron                  8.80       8.54   2 
 15 Beers, Alex               10 Chetek-Weyer            8.53       8.56   3 
 16 Law, Krista               10 Chetek-Weyer            8.76       8.84   2 
 17 Wilson, Catalyna          12 Hayward High            8.90       8.86   2 
 18 Chamberlain, Sarah        11 Chetek-Weyer            8.65      x8.90   2 
 19 Kappel, Keisha            10 Barron                  8.90       8.91   2 
 20 Medved, Erika             10 Northwestern            9.00       8.94   1 
 21 Kielkucki, Kayla          11 Spooner High            8.30       9.02   3 
 22 Flackey, Kelly            10 Ladysmith Hi            7.90       9.12   4 
 23 Babler, Clara              9 Barron                  8.80      x9.14   2 
 24 Ruf, Marissa              11 Bloomer                 9.88       9.28   1 
 25 J, Clara                  12 Cumberland H                      x9.48   1 
 26 Moss, Justine             10 Northwestern           10.50      x9.62   1 
 27 Durch, Kylee               9 Bloomer                11.50      x9.88   1 
 28 Henegar, Nadia             9 Northwestern                      x9.92   1 
 
Girls 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Somerville, Paige         12 Hayward High           28.00      28.36   4  10   
  2 Bullard, Emma             11 Ladysmith Hi           28.46      28.67   4   8   
  3 Hecker, Glory             12 Hayward High           30.00      29.59   3   6   
  4 Johnson, Adreanna          9 Cumberland H           29.20      29.65   4   5   
  5 Monnier, Mya              10 Chetek-Weyer           30.17      29.80   2   4   
  6 Heino, Kate               12 Spooner High           28.50      30.01   4   3   
  7 Myer, Trinity              9 Hayward High           31.00      30.20   2   2   
  8 Johnson, Graci             9 Hayward High           30.00     x30.75   3 
  9 Rankilla, Hope             9 Northwestern           31.00      30.88   2   1   
 10 Jones, Laken               9 Bloomer                29.60      30.88   3 
 11 Hassemer, Clara           11 Bloomer                29.00      31.29   4 
 12 Gunderson, Sarah          10 Cumberland H           32.00      31.30   1 
 13 Turner, Natalie            9 Chetek-Weyer           31.23      31.46   2 
 14 Romanowski, Jenna         11 Cumberland H           31.00      31.68   2 
 15 Stark, Katie              11 Hayward High           31.00     x31.76   2 
 16 Gerovec, Kelsey           11 Spooner High           30.00      32.01   3 
 17 Mattson, Elise            10 Northwestern           34.00      32.21   1 
 18 Kielkucki, Kayla          11 Spooner High           30.00      32.38   3 
 19 Emmerson, Anna            10 Spooner High           29.00     x32.56   4 
 20 Stark, Anna                9 Hayward High           33.00     x33.19   1 
 21 Medved, Erika             10 Northwestern           32.00      33.32   1 
 22 Flackey, Kelly            10 Ladysmith Hi           30.12      34.40   3 
 23 Terlaak, Clara            11 Cumberland H           35.00     x36.06   1 
 24 Moss, Justine             10 Northwestern           36.00     x36.08   1 
 
Girls 400 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Arendt, Kyra              10 Bloomer              1:02.22    1:02.22   3  10   
  2 Nelson, Mariah            12 Northwestern         1:06.30    1:06.68   3   8   
  3 Effertz, Megan             9 Ladysmith Hi         1:10.00    1:07.01   2   6   
  4 Hecker, Glory             12 Hayward High         1:07.00    1:07.58   3   5   
  5 Heino, Kate               12 Spooner High         1:06.00    1:07.77   3   4   
  6 Jacob, Frances            11 Chetek-Weyer         1:08.46    1:08.01   3   3   
  7 Stark, Katie              11 Hayward High         1:09.00    1:10.21   2   2   
  8 Bullard, Abby             10 Ladysmith Hi         1:11.20    1:11.76   2   1   
  9 Meister, Natalie           9 Spooner High                    1:12.23   1 
 10 Chuchwar, Sarah           10 Chetek-Weyer         1:09.85    1:14.20   2 
 11 Reidt, Aubrey              9 Spooner High         1:10.00    1:15.13   2 
 12 Amundson, Ally            12 Barron               1:25.52    1:22.14   1 
 13 Stager, Casi               9 Cumberland H         1:24.00    1:24.74   2 
 14 Neiderman, Hailey         10 Ladysmith Hi         1:27.37    1:28.35   1 
 15 Mickelson, Lyndsey         9 Barron               1:30.58    1:34.36   1 
 
Girls 800 Meter Run
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Zeman, Kendall             9 Bloomer              2:30.10    2:32.38   2  10   
  2 Neff, Madelyn              9 Hayward High         2:52.00    2:51.11   2   8   
  3 Castle, Haley             10 Chetek-Weyer         2:53.20    2:51.12   2   6   
  4 Bassett, Emmie            10 Spooner High         3:00.00    2:54.34   2   5   
  5 Leidereiter, Anna         10 Hayward High         3:00.00    2:55.98   2   4   
  6 Pecha, Kali               12 Bloomer              2:53.00    2:57.31   2   3   
  7 Danger, Dana              12 Spooner High         2:52.00    2:58.19   2   2   
  8 Baciglupo, Marta          10 Spooner High         3:00.00    2:59.31   2   1   
  9 Ziarnik, Katelyn          12 Chetek-Weyer         2:51.40    3:00.33   2 
 10 Meister, Natalie           9 Spooner High         3:00.00   x3:01.66   2 
 11 Simmerman, Emily          11 Bloomer              2:55.00    3:03.07   2 
 12 Murray, Catherine         10 Barron               3:38.94    3:05.56   1 
 13 Wicik, Hailey             10 Ladysmith Hi         3:05.64    3:07.19   1 
 14 Ibrahim, Miriam           11 Cumberland H         3:48.00    3:19.75   1 
 15 Trautt, Madison           10 Northwestern         3:15.00    3:19.82   1 
 16 Cleveland, Catherine       9 Ladysmith Hi         3:37.32    3:30.14   1 
 17 Schmitz, Katlyn           10 Barron               3:22.37    3:36.85   1 
 18 Neiderman, Hailey         10 Ladysmith Hi         3:48.63    3:39.46   1 
 
Girls 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Johnson, Caitlin          10 Northwestern         6:13.00    6:10.36   10   
  2 Klatt, Emily              12 Barron               6:29.81    6:26.61    8   
  3 Smykalski, Emma            9 Northwestern         6:23.00    6:27.57    6   
  4 Parks, Kalli               9 Chetek-Weyer         6:35.56    6:38.40    5   
  5 Steckel, Aleya            10 Ladysmith Hi         6:48.52    6:45.91    4   
  6 Wicik, Hailey             10 Ladysmith Hi         6:56.27    7:00.33    3   
  7 Schultz, Jade              9 Barron               6:51.52    7:10.99    2   
  8 Nelson, Emily              9 Northwestern                    7:21.53    1   
 
Girls 3200 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Schultz, Jade              9 Barron              15:40.08   15:57.44   10   
 
Girls 55 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Bangsberg, Lindsey        12 Cumberland H            9.20       9.46   2  10   
  2 Behling, Sara             11 Cumberland H            9.40       9.72   2   8   
  3 Jahnke, Hannah            12 Hayward High            9.90       9.90   2   6   
  4 Ruetz, Skyler              9 Cumberland H            9.50      10.52   2   5   
  5 McClure, Taya             11 Northwestern           10.64      10.64   1   4   
  6 Thiel, Breanna            10 Northwestern           10.91      10.78   1   3   
  7 Zweig, Sydney              9 Hayward High           12.00      10.81   1   2   
  8 Lier, Callie               9 Northwestern                      11.28   1   1   
  9 Johnson, Nicole           12 Bloomer                 9.55      11.28   2 
 10 Thompson, Shauna           9 Barron                 13.80      11.72   1 
 11 Pruett, Lauren             9 Cumberland H           10.20     x12.06   2 
 12 Waring, Alethea           10 Bloomer                 9.44      12.18   2 
 13 Mickelson, Lyla           10 Barron                 12.00      12.30   1 
 14 Gettler, Brianda          10 Bloomer                 9.77      12.48   2 
 15 Babler, Clara              9 Barron                            12.52   1 
 16 Stark, Anna                9 Hayward High           12.20      12.63   1 
 
Girls 200 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Ruetz, Skyler              9 Cumberland H           31.00      32.77   5  10   
  2 Thiel, Breanna            10 Northwestern           32.94      33.27   5   8   
  3 Burgess, Justyne           9 Bloomer                45.50      33.63   3   6   
  4 Behling, Sara             11 Cumberland H           32.00      33.71   5   5   
  5 Evanson, Brekken          10 Northwestern           34.21      34.26   4   4   
  6 Zweig, Sydney              9 Hayward High           39.00      34.68   4   3   
  7 Johnson, Nicole           12 Bloomer                53.90      35.40   2   2   
  8 Jahnke, Hannah            12 Hayward High           35.00      35.62   4   1   
  9 Motzer, McKayla           10 Chetek-Weyer           39.20      36.40   3 
 10 Waring, Alethea           10 Bloomer                54.90      37.49   2 
 11 Babler, Clara              9 Barron                            39.44   1 
 12 Gettler, Brianda          10 Bloomer                50.90     x40.00   3 
 
Girls 4x200 Meter Relay
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Northwestern  'A'                                 1:59.00    1:57.48   2  10   
  2 Hayward High School  'A'                          1:55.00    1:57.55   2   8   
     1) Duffy, Claudia 12               2) Somerville, Paige 12           
     3) Heidenreich, Amber 10           4) Myer, Trinity 9                
  3 Bloomer  'A'                                      2:05.00    2:01.76   2   6   
  4 Hayward High School  'B'                          1:57.00   x2:02.70   1 
     1) Leidereiter, Anna 10            2) Snider, Gabriell 10            
     3) Snider, Taylor 10               4) Neff, Madelyn 9                
  5 Cumberland High School  'A'                       2:03.10    2:03.12   2   5   
  6 Chetek-Weyerhaeuser  'A'                          2:08.21    2:05.26   2   4   
  7 Spooner High School  'A'                          2:00.00    2:08.02   2   3   
     1) Reidt, Aubrey 9                 2) Marske, Summer 9               
     3) Danger, Dana 12                 4) Bray, Julie 12                 
  8 Northwestern  'B'                                           x2:08.21   1 
  9 Northwestern  'C'                                           x2:08.51   1 
 
Girls 4x400 Meter Relay
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Northwestern  'A'                                 4:38.35    4:36.62   2  10   
  2 Hayward High School  'B'                          4:45.00    4:39.34   2   8   
     1) Duffy, Claudia 12               2) Hecker, Glory 12               
     3) Leidereiter, Anna 10            4) Neff, Madelyn 9                
  3 Northwestern  'B'                                 4:45.00   x4:42.74   2 
  4 Bloomer  'A'                                      4:45.00    4:49.16   2   6   
  5 Hayward High School  'A'                          4:38.00   x4:52.51   2 
     1) Stark, Katie 11                 2) Heidenreich, Amber 10          
     3) Tremblay, Lauren 10             4) Johnson, Graci 9               
  6 Barron  'A'                                       5:37.89    5:03.46   1   5   
     1) Mikunda, Ahna 9                 2) Amundson, Ally 12              
     3) Mau, Kari 11                    4) Klatt, Emily 12                
  7 Chetek-Weyerhaeuser  'A'                          5:02.81    5:03.63   1   4   
  8 Cumberland High School  'A'                       4:50.00    6:07.45   1   3   
 
Girls 4x800 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Northwestern  'A'                                11:37.00   11:28.93   10   
  2 Spooner High School  'A'                         12:00.00   11:43.93    8   
     1) Heino, Kate 12                  2) Baciglupo, Marta 10            
     3) Emmerson, Anna 10               4) Bray, Julie 12                 
  3 Chetek-Weyerhaeuser  'A'                         11:52.64   12:09.60    6   
  4 Barron  'A'                                      13:29.49   12:29.01    5   
     1) Kappel, Keisha 10               2) Murray, Catherine 10           
     3) Schultz, Jade 9                 4) Klatt, Emily 12                
  5 Ladysmith High School  'A'                                  12:39.75    4   
     1) Bullard, Abby 10                2) Cleveland, Catherine 9         
     3) Steckel, Aleya 10               4) Wicik, Hailey 10               
  6 Cumberland High School  'A'                      14:06.00   14:37.13    3   
 
Girls High Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Somerville, Paige         12 Hayward High         4-10.00    4-10.00   10   
  2 Thiel, Breanna            10 Northwestern                    4-08.00    8   
  3 Ruetz, Skyler              9 Cumberland H         4-10.00    4-08.00    6   
  4 Marske, Summer             9 Spooner High         4-08.00    4-06.00    4.50
  4 Stark, Katie              11 Hayward High         4-08.00    4-06.00    4.50
  6 Neff, Madelyn              9 Hayward High         4-04.00    4-04.00    2.50
  6 Bullard, Abby             10 Ladysmith Hi         4-04.00    4-04.00    2.50
  8 Gerovec, Kelsey           11 Spooner High         4-03.00    4-04.00    1   
  9 Johnson, Nicole           12 Bloomer              4-00.00    4-02.00  
  9 Bullard, Emma             11 Ladysmith Hi         4-04.00    4-02.00  
 11 Kielkucki, Kayla          11 Spooner High                    4-00.00  
 11 Jacob, Frances            11 Chetek-Weyer         4-00.00    4-00.00  
 13 Anderson, Sydney           9 Northwestern                    3-10.00  
 13 Skjerly, Shayla            9 Barron                          3-10.00  
 13 Effertz, Megan             9 Ladysmith Hi                    3-10.00  
 -- Trautt, Madison           10 Northwestern                         NH  
 
Girls Pole Vault
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 St Catherine, Anna        10 Hayward High        10-00.00    9-06.00   10   
  2 Erkkila, Kelly            12 Northwestern         9-00.00    9-00.00    8   
  3 Nelson, Mariah            12 Northwestern         8-00.00    8-06.00    6   
  4 Hecker, Glory             12 Hayward High         7-00.00    7-00.00    4.50
  4 Chuchwar, Sarah           10 Chetek-Weyer         7-00.00    7-00.00    4.50
  6 Michaud, Alicia            9 Northwestern         6-06.00    6-00.00    2   
  6 Nelson, Emily              9 Northwestern         6-06.00   x6-00.00  
  6 Klatt, Emily              12 Barron               6-06.00    6-00.00    2   
  6 Chamberlain, Sarah        11 Chetek-Weyer         6-00.00    6-00.00    2   
 10 Thompson, Shauna           9 Barron                          6-00.00  
 11 Mickelson, Lyla           10 Barron               6-00.00    5-00.00  
 11 Benson, Katie             12 Chetek-Weyer         5-00.00    5-00.00  
 11 Cleveland, Catherine       9 Ladysmith Hi                    5-00.00  
 11 Steckel, Aleya            10 Ladysmith Hi                    5-00.00  
 15 Bray, Julie               12 Spooner High                    5-00.00  
 
Girls Long Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Arendt, Kyra              10 Bloomer             15-06.00   16-00.75   10   
  2 Snider, Taylor            10 Hayward High        15-00.00   15-03.50    8   
  3 Effertz, Megan             9 Ladysmith Hi        13-07.00   14-09.50    6   
  4 Bullard, Emma             11 Ladysmith Hi                   14-03.25    5   
  5 Beers, Alex               10 Chetek-Weyer        12-09.50   13-08.25    4   
  6 Snider, Gabriell          10 Hayward High        16-00.00   13-06.25    3   
  7 Bangsberg, Lindsey        12 Cumberland H        13-00.00   13-05.50    2   
  8 Johnson, Adreanna          9 Cumberland H        13-04.00   13-04.50    1   
  9 Burgess, Justyne           9 Bloomer             13-10.00   13-03.00  
 10 Johnson, Graci             9 Hayward High        14-00.00   13-02.00  
 11 Behling, Sara             11 Cumberland H        12-08.00   13-02.00  
 12 Rankilla, Hope             9 Northwestern                   13-01.50  
 13 Bullard, Abby             10 Ladysmith Hi                   13-01.00  
 14 Gunderson, Sarah          10 Cumberland H        12-02.00  x12-05.75  
 15 Chuchwar, Sarah           10 Chetek-Weyer                   12-04.25  
 16 Mikunda, Ahna              9 Barron              12-00.00   12-02.00  
 17 Kaewyodthong, Kattakul    11 Northwestern                   11-10.50  
 18 Kappel, Keisha            10 Barron              11-00.00   11-09.00  
 19 Law, Krista               10 Chetek-Weyer                   11-04.00  
 20 Gerovec, Kelsey           11 Spooner High        14-00.00   11-03.00  
 21 Stark, Anna                9 Hayward High        13-00.00  x10-06.00  
 
Girls Triple Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Arendt, Kyra              10 Bloomer             33-11.00   33-11.00   10   
  2 Snider, Taylor            10 Hayward High        32-00.00   32-08.50    8   
  3 Bangsberg, Lindsey        12 Cumberland H        31-05.00   32-02.00    6   
  4 Snider, Gabriell          10 Hayward High        32-00.00   30-08.00    5   
  5 Behling, Sara             11 Cumberland H        29-06.00   30-05.00    4   
  6 Fankhauser, Ashley        12 Chetek-Weyer        28-07.50   28-10.00    3   
  7 Romanowski, Jenna         11 Cumberland H        28-08.00   28-03.00    2   
  8 Castle, Haley             10 Chetek-Weyer                   26-03.00    1   
  9 Turner, Natalie            9 Chetek-Weyer        22-04.50   23-08.00  
 
Girls Shot Put
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Taylor, Katie             11 Hayward High        41-00.00   41-08.00   10   
  2 Roehl, Darby              11 Hayward High        36-00.00   35-01.00    8   
  3 George, McKenna           10 Barron              31-07.00   33-03.00    6   
  4 Quagon, Fayann            12 Hayward High        32-00.00   32-08.50    5   
  5 Snider, Gabriell          10 Hayward High        37-00.00  x32-05.00  
  6 Lundeen, Katie             9 Northwestern        30-00.00   32-04.00    4   
  7 Rosenbush, Kate           10 Spooner High        28-00.00   30-04.00    3   
  8 DeRosia, Samantha         11 Northwestern        29-00.00   29-01.00    2   
  9 Chamberlain, Sarah        11 Chetek-Weyer        27-00.00   28-03.50    1   
 10 Schiff, Casey             12 Northwestern        29-00.00   28-00.00  
 11 Wells, Ocean              12 Barron              24-00.00   26-09.00  
 12 Pearson, Sarah             9 Northwestern        25-00.00  x26-01.00  
 13 Pruett, Lauren             9 Cumberland H        24-06.00   25-09.00  
 14 Nauman, Devin             10 Northwestern        25-00.00  x25-06.00  
 15 Madsen, Hattie             9 Bloomer             24-04.00   24-09.00  
 15 Flackey, Kelly            10 Ladysmith Hi        25-00.00   24-09.00  
 17 Ruf, Marissa              11 Bloomer             25-00.00   24-04.00  
 18 Larson, Annie             11 Cumberland H        28-00.00   24-03.00  
 19 Burke, Shaylee            11 Northwestern        24-00.00  x23-11.00  
 20 Mack, Daisy               11 Northwestern        25-00.00  x22-04.00  
 21 Beers, Alex               10 Chetek-Weyer        21-03.50   21-08.00  
 22 Bruno, Elaina              9 Cumberland H        24-04.00   21-07.00  
 22 Monnier, Mya              10 Chetek-Weyer                   21-07.00  
 24 Boetsch, Emma             10 Barron              22-00.00   21-04.50  
 25 Dubek, Abigail            11 Spooner High        22-00.00   20-03.00  
 25 Peltier, Lacie            10 Barron              19-00.00  x20-03.00  
 27 Ziarnik, Katelyn          12 Chetek-Weyer        19-01.00  x20-00.00  
 28 Hanson, Lydia              9 Ladysmith Hi                   19-09.00  
 29 Duncan, Tess              12 Cumberland H        24-00.00  x19-04.00  
 30 Kirkpatrick, Rachel        9 Northwestern        22-00.00  x19-02.00  
 30 Meister, Ava               9 Spooner High        22-00.00   19-02.00  
 32 Schmidt, Victoria         12 Northwestern        22-00.00  x18-08.00  
 33 Waring, Alethea           10 Bloomer             22-00.00   18-07.00  
 34 Durch, Kylee               9 Bloomer             15-01.50  x17-11.00  
 35 Izdepski, Hanah            9 Ladysmith Hi        16-05.00   17-07.00  
 
Boys 55 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Monnier, Travis           11 Chetek-Weyer            6.80       6.73   4  10   
  2 Gauger, Brett             12 Spooner High            7.10       6.92   4   8   
  3 Melton, Jordan            12 Spooner High            7.05       7.01   4   6   
  4 Pufall, Ryan              12 Northwestern            7.04       7.05   4   5   
  5 Pearson, Nate             11 Northwestern            7.05       7.08   4   4   
  6 Slaminski, Matt           12 Spooner High            7.11       7.09   3   3   
  7 Jenness, Brandon          10 Barron                  7.10       7.12   4   2   
  8 Meister, Tim              11 Spooner High            7.20      x7.15   3 
  9 Mosentine, Luke           10 Barron                  7.40       7.22   3   1   
 10 Long, Payden              12 Ladysmith Hi            7.00       7.23   4 
 11 Lehman, Kyle              11 Ladysmith Hi            6.80       7.30   4 
 12 Donaghue, Riley            9 Hayward High            7.40       7.32   3 
 13 Roeschlein, Ethan         11 Cumberland H            7.50       7.34   2 
 14 Hanson, Ryan              11 Chetek-Weyer            7.39       7.36   3 
 15 Suggs, Noah                9 Northwestern            7.26       7.38   3 
 16 VanHove, Brady            10 Northwestern            7.50      x7.38   2 
 17 Stetler, Blaine           12 Cumberland H            7.30       7.39   3 
 18 Bergh, Isaac              11 Bloomer                 8.50       7.40   1 
 19 Chuchwar, Daniel           9 Chetek-Weyer            7.68       7.46   2 
 20 Schumacher, Paul           9 Bloomer                 8.50       7.47   1 
 21 Lutz, Dylan               12 Hayward High            7.50       7.50   2 
 22 Knowlton, Brett           10 Chetek-Weyer            7.49      x7.55   3 
 23 Becker, AJ                12 Cumberland H            7.60       7.59   2 
 24 Rosales, Saul             10 Bloomer                 8.50       7.67   1 
 25 Perfecto, Samuel          10 Hayward High            7.60       7.67   2 
 26 Pasko, Konur               9 Cumberland H            7.70      x7.68   1 
 27 Bundid, Mahamed           10 Barron                  7.60       7.72   2 
 28 Balts, Brady              10 Barron                  7.60      x8.03   2 
 29 Jacobsen, Jimmy            9 Bloomer                 8.50      x8.06   1 
 30 Lego, Zach                 9 Northwestern                      x8.48   1 
 
Boys 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Monnier, Travis           11 Chetek-Weyer           24.42      24.12   5  10   
  2 Pearson, Nate             11 Northwestern           24.44      24.15   5   8   
  3 Ahlgren, Jared            12 Hayward High           24.00      24.80   5   6   
  4 Steinmetz, Tyler          12 Bloomer                25.50      25.21   4   5   
  5 Gauger, Brett             12 Spooner High           25.00      25.23   4   4   
  6 Moore, Reilley            11 Northwestern           25.10      25.49   4   3   
  7 Meister, Tim              11 Spooner High           24.50      25.64   5   2   
  8 Krisik, Alex              10 Ladysmith Hi           25.70      25.91   4   1   
  9 Jepson, Brandon           11 Spooner High           26.00      25.97   3 
 10 Becker, AJ                12 Cumberland H           25.00      26.03   5 
 11 Thompson, Alex             9 Cumberland H           26.50      26.18   3 
 12 Schumacher, Paul           9 Bloomer                25.50      26.19   4 
 13 Donaghue, Riley            9 Hayward High           25.80      26.23   3 
 14 Roeschlein, Ethan         11 Cumberland H           24.00      26.41   5 
 15 Kirkpatrick, Calen         9 Northwestern           26.90      26.77   3 
 16 Knowlton, Brett           10 Chetek-Weyer           27.04      26.90   2 
 17 Balts, Brady              10 Barron                 28.10      27.69   1 
 18 Kraft, Erv                 9 Barron                 28.10      27.80   1 
 19 Lee, Cameron              10 Chetek-Weyer           27.80      28.16   2 
 20 Weimer, Chase             11 Ladysmith Hi           28.23      28.43   1 
 21 Lutz, Dylan               12 Hayward High           26.00      29.12   3 
 22 Schuldt, Damian           12 Barron                 27.50      29.21   2 
 23 Perito, Andrea            10 Bloomer                26.50      29.60   3 
 24 Ogren, Andrew             12 Northwestern           27.60     x29.78   2 
 25 Lego, Zach                 9 Northwestern                     x30.21   1 
 26 Abner, Seth                9 Cumberland H           28.00     x30.52   2 
 27 Harka, Dylan               9 Ladysmith Hi           36.30      35.35   1 
 28 Cleveland, Alex            9 Ladysmith Hi           36.23     x35.77   1 
 
Boys 400 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Pufall, Ryan              12 Northwestern           53.20      53.40   5  10   
  2 Rautio, David             12 Northwestern           56.00      55.56   5   8   
  3 Slaminski, Matt           12 Spooner High           54.49      56.61   5   6   
  4 Anderson, Jacob           12 Bloomer                57.00      56.76   5   5   
  5 Stetler, Blaine           12 Cumberland H           57.00      57.06   5   4   
  6 Hazlewood, Warren         12 Barron                 58.13      58.37   4   3   
  7 Melton, Devon              9 Spooner High           58.00      58.49   4   2   
  8 Rosales, Saul             10 Bloomer              1:00.00      58.78   3   1   
  9 Morris, Josiah            10 Chetek-Weyer         1:01.10    1:00.52   3 
 10 Snider, Ron                9 Hayward High           59.00    1:00.63   4 
 11 Anderson, Ryan            10 Spooner High           58.00    1:00.80   4 
 12 Leair, Kevin              10 Spooner High           57.00   x1:01.50   5 
 13 Tucker, Gavin              9 Spooner High           59.00   x1:01.59   4 
 14 Gehl, Cody                12 Barron               1:01.42    1:01.60   3 
 15 Richardson, Dillon        10 Chetek-Weyer         1:05.10    1:02.99   2 
 16 Stephens, Quincy          11 Barron               1:03.93    1:03.38   2 
 17 ricci, jim                 9 Cumberland H         1:09.00    1:03.69   2 
 18 Miller, Aaron             11 Chetek-Weyer         1:02.95    1:05.56   3 
 19 Love, Trevor               9 Northwestern                    1:05.94   1 
 20 Stoll, Tyler              12 Bloomer              1:00.00    1:06.12   3 
 21 Perito, Andrea            10 Bloomer              1:00.00   x1:06.73   3 
 22 Hamilton, Colt            12 Hayward High           59.00    1:07.09   4 
 23 Lauritson, Clayton         9 Cumberland H         1:12.00    1:12.00   2 
 24 Pearson, Nic              10 Ladysmith Hi         1:13.44    1:15.13   1 
 
Boys 800 Meter Run
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Pederson, Dan             11 Spooner High         2:06.00    2:02.96   2  10   
  2 Books, Brandon            12 Chetek-Weyer         2:06.50    2:03.15   2   8   
  3 Snyder, Jeshaiah          11 Chetek-Weyer         2:10.60    2:09.73   2   6   
  4 Seckora, Connor           11 Spooner High         2:12.00    2:19.23   2   5   
  5 Johnson, Connor           10 Northwestern         2:18.00    2:20.41   2   4   
  6 Schuldt, Damian           12 Barron               2:25.09    2:21.37   2   3   
  7 Anderson, Jacob           12 Bloomer              2:18.00    2:25.62   2   2   
  8 Anderson, Ryan            10 Spooner High         2:27.00    2:26.69   2   1   
  9 Fontaine, Gavin            9 Cumberland H         2:28.00    2:27.55   2 
 10 Johnson, Jeremy           11 Northwestern         2:38.00    2:30.84   1 
 11 Lindahl, Nathan           12 Northwestern                    2:31.45   1 
 12 Olson, Eli                10 Bloomer              2:30.00    2:31.51   1 
 13 Richie, Johnny             9 Cumberland H         2:30.00    2:34.39   1 
 14 Olson, Zach               10 Spooner High         2:27.00   x2:37.83   2 
 15 Goettl, Mitch             12 Bloomer              2:35.00    2:46.28   1 
 16 Riffe, Christian          10 Barron               2:48.95    2:47.44   1 
 17 Ahmed, Ayub               10 Barron               2:50.00    2:49.46   1 
 18 Craine, Mason              9 Cumberland H         3:00.00    2:50.22   1 
 19 Broome, Dylan             12 Cumberland H         2:50.00   x2:50.57   1 
 20 Pearson, Nic              10 Ladysmith Hi         2:50.37    2:50.58   1 
 21 Stoll, Tyler              12 Bloomer              2:30.00   x2:59.82   1 
 -- Melton, Jordan            12 Spooner High         2:08.00        DNF   2 
 
Boys 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Pederson, Dan             11 Spooner High         4:40.00    4:31.95   10   
  2 Books, Brandon            12 Chetek-Weyer         4:39.35    4:36.57    8   
  3 Pooler, Donny              9 Northwestern         5:09.00    4:58.10    6   
  4 Mack, Leopold             11 Northwestern         5:08.00    5:05.56    5   
  5 Revak, Tyler              10 Spooner High                    5:22.92    4   
  6 Fontaine, Gavin            9 Cumberland H         5:26.00    5:23.48    3   
  7 Mcdonald, Alex            12 Spooner High         5:00.00    5:24.35    2   
  8 Hanson, Ben               11 Ladysmith Hi         5:45.00    5:26.81    1   
  9 Koenitzer, Matt            9 Chetek-Weyer         5:33.50    5:31.66  
 10 Bundid, Mahamed           10 Barron               5:46.04    5:47.61  
 11 Grohn, Zach                9 Northwestern         5:47.00    5:48.35  
 12 Johnson, Nathan           12 Northwestern         5:15.00   x6:01.14  
 13 Olson, Zach               10 Spooner High         6:00.00   x6:03.18  
 14 Ahmed, Ayub               10 Barron               6:13.59    6:06.59  
 15 Riffe, Christian          10 Barron               6:17.32    6:07.01  
 
Boys 3200 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Heikkila, Timothy         11 Northwestern        10:15.00   10:10.42   10   
  2 Perez, Ramon              11 Barron              11:53.51   11:36.42    8   
  3 Lanzer, Joe                9 Bloomer             12:00.00   12:14.33    6   
  4 Lanzer, Sam                9 Bloomer             12:00.00   12:27.44    5   
  5 Coleman, Austin            9 Barron              13:30.89   12:45.44    4   
  6 Anderson, Greg            10 Chetek-Weyer        13:20.40   12:54.09    3   
 
Boys 55 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Slaminski, Matt           12 Spooner High            8.71       8.88   2  10   
  2 Harings, Hans             11 Chetek-Weyer            8.96       9.39   2   8   
  3 Nosbush, Layton           12 Cumberland H            9.50       9.67   2   6   
  4 Miller, Devan             11 Spooner High            9.00       9.76   2   5   
  5 Meinen, Isaiah            10 Bloomer                11.00       9.79   2   4   
  6 Waters, Cody              11 Northwestern            9.86       9.89   2   3   
  7 Copp, Brandon             12 Northwestern            9.87      10.14   2   2   
  8 Beaudette, Trenton         9 Bloomer                12.00      11.28   1   1   
  9 Simmons, Evan             11 Northwestern           11.62      11.89   1 
 10 Coleman, Austin            9 Barron                 11.50      12.84   1 
 
Boys 200 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Miller, Devan             11 Spooner High                      28.31   4  10   
  2 Harings, Hans             11 Chetek-Weyer           29.23      28.58   4   8   
  3 Meinen, Isaiah            10 Bloomer                35.00      29.29   2   6   
  4 Waters, Cody              11 Northwestern           30.15      29.86   3   5   
  5 Copp, Brandon             12 Northwestern           29.92      29.95   4   4   
  6 Nosbush, Layton           12 Cumberland H           31.00      30.97   3   3   
  7 Evans, Aaron               9 Chetek-Weyer                      33.06   1   2   
  8 Gonzales, Austin           9 Bloomer                35.00      33.07   3   1   
  9 Beaudette, Trenton         9 Bloomer                40.00      33.67   2 
 10 Simmons, Evan             11 Northwestern                      34.86   1 
 11 Coleman, Austin            9 Barron                            35.20   1 
 
Boys 4x200 Meter Relay
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Spooner High School  'A'                          1:40.00    1:40.67   2  10   
     1) Gauger, Brett 12                2) Meister, Tim 11                
     3) Fielding, Desi 11               4) Leair, Kevin 10                
  2 Northwestern  'A'                                 1:40.00    1:40.84   2   8   
  3 Chetek-Weyerhaeuser  'A'                          1:44.24    1:42.54   2   6   
  4 Hayward High School  'A'                          1:48.00    1:42.59   1   5   
     1) Ahlgren, Jared 12               2) Lutz, Dylan 12                 
     3) Perfecto, Samuel 10             4) Donaghue, Riley 9              
  5 Northwestern  'B'                                 1:46.00   x1:43.43   1 
  6 Cumberland High School  'A'                       1:44.00    1:44.77   2   4   
  7 Barron  'A'                                       1:52.00    1:50.07   1   3   
     1) Balts, Brady 10                 2) Curley, Jeremiah 10            
     3) Kraft, Erv 9                    4) Nevin, Jordan 9                
  8 Bloomer  'A'                                      1:44.00    1:50.80   2   2   
  9 Northwestern  'C'                                           x1:59.19   1 
 -- Ladysmith High School  'A'                        1:43.22         DQ   2 
     1) Long, Payden 12                 2) Friedel, Vince 11              
     3) Fisher, Michael 12              4) Krisik, Alex 10                
 
Boys 4x400 Meter Relay
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Northwestern  'A'                                 3:46.00    3:44.16   2  10   
  2 Chetek-Weyerhaeuser  'A'                          3:57.90    3:54.56   2   8   
  3 Ladysmith High School  'A'                        3:55.10    4:00.05   2   6   
     1) Long, Payden 12                 2) Friedel, Vince 11              
     3) Krisik, Alex 10                 4) Hanson, Ben 11                 
  4 Barron  'A'                                       4:07.76    4:08.94   2   5   
     1) Bundid, Mahamed 10              2) Ahmed, Ayub 10                 
     3) Gehl, Cody 12                   4) Hazlewood, Warren 12           
  5 Northwestern  'C'                                           x4:09.60   1 
  6 Bloomer  'A'                                      4:10.00    4:09.93   2   4   
  7 Cumberland High School  'A'                       4:20.00    4:27.22   1   3   
 
Boys 4x800 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Northwestern  'A'                                 8:57.00    8:49.03   10   
  2 Chetek-Weyerhaeuser  'A'                          9:08.20    9:03.58    8   
     1) Koenitzer, Matt 9               2) Morris, Josiah 10              
     3) Snyder, Jeshaiah 11             4) Books, Brandon 12              
  3 Spooner High School  'A'                          9:00.00    9:08.51    6   
     1) Mcdonald, Alex 12               2) Revak, Tyler 10                
     3) Seckora, Connor 11              4) Melton, Devon 9                
  4 Barron  'A'                                      10:06.32    9:39.62    5   
     1) Schuldt, Damian 12              2) Gehl, Cody 12                  
     3) Stephens, Quincy 11             4) Perez, Ramon 11                
  5 Northwestern  'B'                                          x10:16.60  
  6 Bloomer  'A'                                     10:30.00   10:19.77    4   
  7 Cumberland High School  'A'                      10:45.00   10:32.79    3   
  8 Ladysmith High School  'A'                                  11:13.78    2   
     1) Fisher, Michael 12              2) Cleveland, Alex 9              
     3) Pearson, Nic 10                 4) Weimer, Chase 11               
 
Boys High Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Redmond, Brian            11 Barron               5-08.00    5-06.00   10   
  2 Lehnartz, Jonah            9 Bloomer              5-04.00    5-06.00    8   
  3 Ahlgren, Jared            12 Hayward High         5-04.00    5-06.00    6   
  4 Kaminski, Alex             9 Chetek-Weyer         5-04.00    5-04.00    5   
  5 Melton, Jordan            12 Spooner High         5-06.00    5-02.00    3.50
  5 Miller, Devan             11 Spooner High         5-06.00    5-02.00    3.50
  7 Skaw, Abe                 11 Bloomer              5-04.00    5-02.00    2   
  8 Johnson, Brandon          10 Bloomer              5-02.00    5-02.00    1   
  9 Miller, Aaron             11 Chetek-Weyer         5-06.00    5-00.00  
 10 Hamilton, Colt            12 Hayward High         5-04.00    4-10.00  
 11 Schuldt, Damian           12 Barron               5-00.00    4-10.00  
 -- Luedke, Gabe              10 Hayward High         5-00.00         NH  
 -- Mason, Alex               12 Spooner High                         NH  
 -- Anderson, Hayden          11 Northwestern                         NH  
 -- Thompson, Alex             9 Cumberland H         4-10.00         NH  
 -- Lauritson, Clayton         9 Cumberland H         4-10.00         NH  
 -- Beaudette, Trenton         9 Bloomer              5-00.00         NH  
 -- Pittner, Ben               9 Hayward High         5-00.00         NH  
 -- Buchman, Ben              11 Hayward High         5-02.00         NH  
 
Boys Pole Vault
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Morley, Jonathan          10 Northwestern        11-00.00   11-06.00   10   
  2 Hanson, Ryan              11 Chetek-Weyer        11-00.00   10-06.00    8   
  3 Wheeler, Connor           10 Northwestern        11-00.00   10-06.00    6   
  4 Waters, Cody              11 Northwestern        10-00.00   10-06.00    5   
  5 Friedel, Vince            11 Ladysmith Hi         9-00.00   10-00.00    4   
  6 Stephens, Quincy          11 Barron              10-06.00    9-00.00    3   
  7 Snider, Ron                9 Hayward High         8-06.00    9-00.00    2   
  8 Brochu, Chance            12 Northwestern        10-06.00   x9-00.00  
  8 Miller, Devan             11 Spooner High                    9-00.00    1   
 10 Bergh, Isaac              11 Bloomer             10-00.00    9-00.00  
 11 Ippolite, Dom             10 Chetek-Weyer         7-06.00    8-00.00  
 -- Peterson, Hunter          10 Spooner High                         NH  
 -- Bruxvoort, Dirk           10 Bloomer              8-00.00         NH  
 -- Mason, Alex               12 Spooner High                         NH  
 -- Redmond, Brian            11 Barron               8-06.00         NH  
 -- Evans, Aaron               9 Chetek-Weyer                         NH  
 -- Klatt, Luke               10 Bloomer              7-00.00         NH  
 -- Bagwell, Todd             10 Bloomer              7-00.00         NH  
 -- Blanchard, Spencer         9 Hayward High         8-00.00         NH  
 -- Rhea, Hunter               9 Hayward High         8-06.00         NH  
 
Boys Long Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Fielding, Desi            11 Spooner High        19-00.00   20-09.50   10   
  2 Pearson, Nate             11 Northwestern                   19-11.50    8   
  3 Ahlgren, Jared            12 Hayward High        18-00.00   19-04.00    6   
  4 Stetler, Blaine           12 Cumberland H        18-00.00   18-06.25    5   
  5 Donaghue, Riley            9 Hayward High        18-00.00   18-04.50    4   
  6 Monnier, Travis           11 Chetek-Weyer                   18-04.00    3   
  7 Kaminski, Alex             9 Chetek-Weyer                   17-04.00    2   
  8 Steinmetz, Tyler          12 Bloomer             17-00.00   17-02.75    1   
  9 Jenness, Brandon          10 Barron              15-00.00   17-02.00  
 10 Davis, Dawson             10 Chetek-Weyer        15-10.50   16-11.50  
 11 Leair, Kevin              10 Spooner High        17-00.00   16-09.50  
 12 Meinen, Isaiah            10 Bloomer             16-00.00   16-09.50  
 13 Mosentine, Luke           10 Barron              15-00.00   16-03.50  
 14 Tucker, Gavin              9 Spooner High        17-00.00   16-01.75  
 15 Melton, Devon              9 Spooner High        16-00.00  x15-09.00  
 15 Gonzales, Austin           9 Bloomer             17-00.00   15-09.00  
 17 Waters, Cody              11 Northwestern                   15-02.25  
 18 Balts, Brady              10 Barron              15-00.00   15-02.00  
 19 Knowlton, Brett           10 Chetek-Weyer        16-06.50  x14-11.25  
 20 Schumacher, Paul           9 Bloomer             16-00.00  x14-09.50  
 21 Pasko, Konur               9 Cumberland H        15-00.00   13-10.00  
 22 Lutz, Dylan               12 Hayward High        17-00.00   13-04.75  
 23 Smith, Connor             12 Northwestern                   12-06.50  
 -- Harka, Dylan               9 Ladysmith Hi         9-00.00         ND  
 
Boys Triple Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Anderson, Hayden          11 Northwestern                   38-09.00   10   
  2 Davis, Dawson             10 Chetek-Weyer        36-02.50   38-05.00    8   
  3 Stetler, Blaine           12 Cumberland H        36-00.00   37-02.00    6   
  4 Redmond, Brian            11 Barron              38-05.00   36-07.00    5   
  5 Kaminski, Alex             9 Chetek-Weyer        33-11.00   36-06.00    4   
  6 Luedke, Gabe              10 Hayward High        34-00.00   35-11.00    3   
  7 Long, Payden              12 Ladysmith Hi        36-00.00   35-03.00    2   
  8 Steinmetz, Tyler          12 Bloomer             32-00.00   35-00.00    1   
  9 Harings, Hans             11 Chetek-Weyer        34-09.50   34-11.75  
 10 Morris, Josiah            10 Chetek-Weyer        32-02.00  x34-10.50  
 11 Bruxvoort, Dirk           10 Bloomer             30-00.00   34-05.00  
 12 Jepson, Brandon           11 Spooner High        34-00.00   34-00.00  
 13 Smith, Connor             12 Northwestern                   29-02.00  
 14 Abner, Seth                9 Cumberland H        26-00.00   25-10.00  
 15 Gonzales, Austin           9 Bloomer             36-00.00   25-07.00  
 
Boys Shot Put
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Schultz, Timothy          11 Northwestern        42-00.00   44-07.50   10   
  2 Davies, Chase             11 Spooner High        42-00.00   43-06.50    8   
  3 Baker, Brad               12 Spooner High        42-00.00   43-06.00    6   
  4 Groelher, Clayton         12 Spooner High        42-00.00   43-03.00    5   
  5 Masterson, Lucus          12 Northwestern        39-00.00   41-01.00    4   
  6 Richardson, Dillon        10 Chetek-Weyer        40-02.00   39-05.00    3   
  7 Little, Justin            11 Northwestern        39-00.00   37-06.00    2   
  8 Robinson, Quintin         12 Barron              34-00.00   35-02.00    1   
  9 Ault, Jack                11 Cumberland H        33-00.00   34-09.00  
 10 Hartl, Tanner              9 Chetek-Weyer        33-02.00   33-11.00  
 11 Hellmann, Hunter          12 Barron              33-00.00   33-05.00  
 12 Ringer, James             10 Barron              31-00.00   33-03.00  
 13 Busse, Riley               9 Northwestern        33-00.00  x33-01.50  
 14 Mawby, Gabriel            10 Bloomer             32-00.00   32-08.50  
 15 Lee, Cameron              10 Chetek-Weyer                   31-11.00  
 16 Naumann, Gabe              9 Bloomer             33-00.00   29-10.50  
 17 Smith, Matt               12 Spooner High        31-00.00  x29-08.00  
 18 Beaudette, Trenton         9 Bloomer             30-00.00   29-03.00  
 19 Thorgerson, Jon           11 Bloomer             30-00.00  x28-04.00  
 20 Fisher, Michael           12 Ladysmith Hi        28-02.00   27-05.00  
 21 Capuzzi, Damien            9 Cumberland H        26-00.00   25-09.00  
 22 Quagon, Stevan             9 Hayward High        26-00.00   25-03.00  
 23 Karaszewski, Hunter       11 Hayward High        27-00.00   23-07.00  
 23 Stoner, Scott              9 Spooner High        29-00.00  x23-07.00  
 25 Craine, Ryan               9 Cumberland H        26-00.00   23-01.00  
 26 Kraft, Erv                 9 Barron              27-00.00  x22-04.00  
 27 Bergren, Morgan            9 Northwestern        30-00.00  x21-10.00  
 28 Gehrman, Hunter            9 Cumberland H        22-00.00  x18-05.00  
 29 Harka, Dylan               9 Ladysmith Hi        15-09.00   15-03.00  
 
                    Women - Team Rankings - 16 Events Scored
===============================================================================
    1) Hayward High School        159.50     2) Northwestern              107   
    3) Cumberland High School      80        4) Bloomer                    71   
    5) Chetek-Weyerhaeuser         49.50     6) Ladysmith High School      46.50
    7) Barron                      38        8) Spooner High School        34.50
 
                    Men - Team Rankings - 16 Events Scored
===============================================================================
    1) Northwestern               160        2) Spooner High School       141   
    3) Chetek-Weyerhaeuser        118        4) Bloomer                    59   
    5) Barron                      53        6) Cumberland High School     37   
    7) Hayward High School         32        8) Ladysmith High School      16